Tabela

Şeffaf Harf Kutu 

Şeffaf Harf Kutu 

Günümüzde çeşitli organizasyonlar için harflerin kullanımı çeşitlendirilebilir. Bunlardan biri şeffaf harf kutu modelleri olurken özellikle baby shower gibi etkinliklerin de kullanımı görülür. Bunun dışında doğum günleri veya özel günler için kullanımı oldukça şık ve maliyetli değildir. Asetat kağıtlarıyla elde edilirken içlerine çeşitli hediyeler veya balonlar eklenebilir. Bu bakımdan çeşitlendirilmesiyle kullanım alanlarında farklılık sağlar. Şeffaf görünümü ile içleri görülür ve içlerine koyulacak materyallerin görünmesiyle farklı bir hava katar. Harf kutular beyaz rengin seçimi ile iç kısımlarına kullanacak malzemeleri daha net ifade edebilirken her renkle uyum sağlayacaktır. İstenilen renkte harfler de mevcuttur. Bunun için siparişler oluşturulurken istenilen harfler belirtilmelidir. Genel olarak 4’lü satışı sıkça olurken istenilen adet kadar satın alınabilir. Bu ürünler demonte gönderilirken kurulumu oldukça kolaydır.

Harfli Kutular

Harfli kutular kurulumunun kolay olması sebebiyle de tercih edilir. İstenilen harf kutuların hepsi aynı ölçüde olmakla beraber kutu ve harf için de renk seçenekleri bulunur. Kalın asetat kağıtlarıyla üretimi sağlanırken görünüm olarak basit durmayıp fotoğraf çekimlerinde oldukça güzel durmaktadır. Kurulumu basit olurken harfleri yapıştırmanız için gereken çift taraflı bantlarda kutularla beraber teslim edilir. Kurulumu için gerekli bilgi küçük bir notla satın alırken anlatımı sağlanır. İçlerine konulacak malzemeleri taşıyabilecek kalitede üretilirken fazla ağır hediyelikler için dikkatli olunması gerekebilir. Harflerin birleşimi ile istenilen isim elde edilirken bebek doğum günleri, baby showerlar veya kişiye özel partilerde de kullanımı uygundur.

Karton Harf Kutu 

Yine farklı bir şekilde karton harf kutu seçimleri de oldukça fazladır. Kişilere özel olarak isim baş harfleri büyük kutu şeklinde üretilirken içlerine kişiler istediği hediyeyi yerleştirebilir. Bu çiçek, çikolata ya da kişilerin sevdiği eşyalarla doldurulabilir. Harf anlamında çeşitli ürünler mevcut olurken kutu harfler de bunlardan biridir. İstenilen renk ve ölçüler yine sipariş aşamasında not düşülmelidir. Hediye veya özel günler için kişiye özel ve farklı bir etki bırakmak isteyenler için tercihi oldukça yaygındır. Şeffaf kutulara konulan çeşitli materyaller aracılığı ile harfli kutu fikri doğmuştur. Oldukça farklı bir hediye olması sebebiyle de tercihi çok fazla görülür.

Balon Kutusu Fiyatları

Balon kutusu fiyatları genel olarak maliyetli olmazken organizasyonlara da şıklık katabilen pratik çözümlerdir. Kendiniz evde yapmak istediğiniz takdir de neredeyse aynı maliyetlere denk gelebilir. Harf kutular ve harfler aynı ölçülerde gelirken düzgün ve orantılı bir görünüm sağlar. Kişiselleştirmek tamamen size kalmışken satın alarak zaman kaybetmeye bilirsiniz. Bu kutular ebatları bakımından farklılık gösterirken ebatları büyüdükçe fiyatları da farklılık gösterecektir. Bu kutular genel olarak kare formda satılır. Kare olmasıyla beraber kutu ve simetri bir görüntü sağlanarak organizasyonların önemli bir dekoru haline gelmiştir. Bunlarla beraber küçük yazı tahtaları veya balonlarla çeşitlenebilir. Doğum günü pastası, şeffaf harf kutular ve balonlarla oldukça güzel görünümlü partiler düzenlenirken maaliyeti az ve güzel bir etkinlik ortaya çıkabilir.

Balon Kutusu Yapımı

Balon kutusu yapımı için yine çok farklı örnekler verilebilir. Kutuları hazır alabilirken evde kendiniz harfleri yapabilirsiniz. Kutu yapımı için karton ve asetat kağıdı satın alarak gerekli ölçüleri belirleyerek kare kutu elde edebilirsiniz. Evde yapımı çok zahmetli olmazken daha çok kendi yapmak isteyenler için de bir alternatif olabilmektedir. Bu kutuları istediğiniz renklerde yapabilirken işçiliğinizi dikkatle yapmanız gerekecektir. Her kutunun aynı ölçü de olması ve düzgün yapıştırılmasıyla profesyonel bir kutu görünümü sağlanabilir. Ya da sevdikleriniz için emek vermek adına el emeği ile yapmayı tercih ederek özel günleri bu kutularla taçlandırabilirsiniz.

 

 

 

 

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.