Pleksi Kutu Harf, Tabela

Ankara Pleksi Kutu Harf

Pleksi kutu harf iki ya da üç boyutlu görünen, farklı materyallerden oluşan ve tabelalarda kullanılan reklam çeşididir. Farklı ışıklandırmalar, renk seçenekleri ve şekillerle müşterilerin dikkatini çekmek için son dönemin en çok tercih edilen reklam ürünüdür. Seçtiğiniz tasarımlarla istediğiniz müşteri kitlenizi belirleyebilirsiniz. Pleksi kutu harfler kullanışlı ve pratiktir. Üretimi kolay ve hızlıdır. Günlük yaşamda pleksi kutu harf tabelaları her yerde görebilirsiniz.

Pleksi Kutu Harf Kullanım Alanları

Pleksi kutu harflerin kullanım alanları çok çeşitlidir. Bu tabela çeşitleri iç ya da dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Çoğu firmalar hedef kitlenin dikkatini çekmek için özenli bir tasarımla pleksi kutu harf tabelayı dış mekanda kullanırlar. İç mekanlarda kullanılan pleksi kutu harfler ise özellikle firmaların daha estetik bir iç dizayna sahip gözükmesi için tercih edilir. Pleksi kutu harflerin pratik kullanımı sayesinde istenilen yerde kullanılabilir.

Pleksi kutu harfler tabela yapımında kullanılırken aynı zamanda dekoratif tasarım olarak da kullanılabilirler. Müşterilerinizin dikkatini çekmek için pleksi kutu harf en uygun üründür, her şekilde kullanabilirsiniz. Çoklu boyutlarda olan görünümü sayesinde kolaylıkla dikkat çeker. Pleksi malzemesi dayanıklı ve çevre etkenler yüzünden deformeye ya da biçim bozukluğuna uğramayan bir malzemedir. Bu özelliği sayesinde uzun ömürlüdür.

Pleksi Kutu Harf Üretimi

Pleksi kutu harflerin üretimi detaylı bir şekilde yapılır. Üretilecek ürünlerin hatasız olması için ince hesaplar ve büyük ustalık gerekir. Aksi taktirde tabelanın estetik görüntüsü sağlanamaz. Pleksi kutu harf üretimine başlamadan önce müşteriler ile tabelanın tasarımı hakkında görüşme yapılır. Müşterilerin istekleri ve arzu ettikleri estetik tasarım göz önünde bulundurulur. Ardından taslak çalışması yapılarak üretime başlanır. Pleksi tabakalar CNC kesim makineleri ile istenilen biçime getirilir. CNC kesim makinesi bu işlem için olmazsa olmazdır çünkü hatalı ya da yamuk kesim yapma riski yoktur.

Daha sonra müşterilerin istekleri doğrultusunda pleksi kutu harflerin boyutlarına karar verilir ve üretim süreci devam eder. Ek olarak pleksi kutu harflerin içine takılan ledler istek doğrultusunda tamamıyla su geçirmez ledlerden oluşabilir. Bu sayede daha uzun ömürlü olurlar ve gün ışığı kesildiğinde de dikkat çekmeye devam ederler.

Pleksi Kutu Harf Fiyatları

Pleksi kutu harf yapımında pleksi maddesi ve farklı materyaller kullanılır. Kutu harf tabelaların yapımında iki ya da üç boyutlu çalışmalar gerekir. Bu model tabelada üretilecek her harf birer birer kabartmalı üretilecek şekilde hazırlanır.

Pleksi kutu harf reklam tabelalarının fiyatları çeşitli faktörlere göre belirlenir. Harflerin boyutları, sayıları, led ışıkların kullanıp kullanılmayacağı gibi unsurlar doğrultusunda fiyat bilgisi belirlenir. Bu sebeple pleksi kutu harf reklam tabelalarının ücretleri bakımından kesin bir bilgi belirtmek doğru değildir. Eğer siz de fikrinizdeki hedef kitlenizi pleksi kutu harf tabelasıyla firmanıza çekmek istiyorsanız, bu noktada belirtilen unsurlardan seçim yapmalı ve pleksi kutu harf fiyatı bilgisini almalısınız.

Pleksi Kutu Harf Özellikleri

Pleksi kutu harflerin birçok özelliği bulunmaktadır. Pleksi ürünlerinin bu özellikleri sayesinde kutu harfleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Pleksi kutu harflerin en önemli unsuru pleksi malzemesinin plastiğe kıyasla çok daha dayanıklı olmasıdır. Ayrıca bu malzemeye istenilen şekil verilebildiği için birçok farklı tasarım yapılabilmektedir. Pleksi kutu harfler istenilen ebatta tasarlanabilir. Işıklı tasarımlarla da firmanız çok daha dikkat çekici olur.

Firmanızın isminin dikkat çekmesini istiyor ve mevcut tabelanızı uzun yıllar tabela yenileme maliyetleriyle karşılaşmadan kullanmak istiyorsanız pleksi kutu harf reklam tabelası tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir