Ekonomik ve Hızlı

Ankara Tabela Hizmetleri
sponsorlu_Çalışma Yüzeyi 1

Sponsorlu Reklam Yönetimi

Sponsorlu Reklam Oluşturma

Kampanya Yönetimi

Algoritmaya Uygun Çalışma

share-post

İçerik Yönetimi

-Etkileşime Uygun İçerik

-Görselin Sektörel Uyumu

-Firma Renklerine Uygun Çalışma

analytics

Rakip Analiz Yönetimi

-Ay Sonu Raporlama

-Rakipleriniz Hakkında Bilgilendirme

-Rakiplerinizin Ürünleri ve Hizmetleri

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, 2 ya da 3 boyutlu olarak tasarlanan bir reklam materyalidir. 304 kalite alüminyum, dekota, pleksi, metal, paslanmaz gümüş, krom nikel ve benzeri maddelerle üretilir.

Öte yandan bu tabelaların imâlâtında ahşap, sac, kompakt laminant gibi malzemelerden defaydalanılabilir.

sosyalmedya-yonetimi

Ankara Kutu Harf Tabela

Kutu harfler tabelacılık, matbaacılık sektörlerinde ve reklam ajanslarında sıklıkla kullanım alanı bulur. Kuyumcu, restoran, fabrika, ofis ve site tabelası olarak tercih edilir.

Kutu harf tabelaların rüzgara, suya ve olumsuz hava şartlarına karşı direnci yüksektir. Bu sebeple işletmelerin uzun vadede kâr etmelerini sağlar.

En iyi reklam yatırımları arasında yer alan kutu harf tabelalar önden, arkadan, yandan veya üstten ışıklandırmalı; içten aydınlatmalı yahut ışıksız olarak üretilir.

Ankara kutu harf tabela denilince akla gelen ilk ajanslardan biri olarak Eski Medya, bu husustaki ihtiyaçlara gelişmiş teknolojisiyle cevap verir.

Kutu Harf Tabela Avantajları

Zarif ve şık bir görünüm sunan bu tabelalar işletmelerin imajını güçlendirir. Akılda kalıcılık sağlar, kurumsal kimliği yansıtır.

Marka algısını destekler, firmanın görünürlüğünü artırır ve kolay bir şekilde hedef kitlenizin ilgisini çekmenize yarar.

Elegant tasarımı ile göz kamaştıran ve sağlamlığıyla öne çıkan bu tabelalar uzun ömürlü kullanım olanağı tanır.

Kutu Harf Tabela Nasıl Yapılır?

Paslanmaz malzemeler, istenilen ölçülere göre lazer CNC kesim yöntemi kullanılarak kesilir. Harflerin yan yüzeyleri ise giyotin makaslarıyla uygun şekle getirilir. Daha sonra bu harfler malzemenin yapısı doğrultusunda boyanır.

İnce işçilikle şekillendirilen malzeme, arzu ediliyorsa LED ışık yardımıyla aydınlatılır.

Krom harflerde temiz ve parlak bir yüzey oluşturmak için polisaj işlemine gerek duyulabilir. Harflerin ışıklı olması talep ediliyorsa, su geçirmez modül LED’ler monte edilir.

Fileli kutu harflerin yapımında öne pleksilere sabitleme işlemi uygulanır. Modül LED’ler kesilen dekotaya uygulanıp harflerin arka kısmına vidalanır.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Dilediğiniz ebatlar ve özellikler çerçevesinde Ankara kutu harf tabela yaptırabilirsiniz. Bunları kısaca şöyle sınıflandırabiliriz:

 1. Strafor Kutu Harf
 2. Dekota Kutu Harf
 3. Alüminyum Kutu Harf
 4. Fileli Kutu Harf
 5. Plexi glass Kutu Harf
 6. Sarı Pirinç Kutu Harf
 7. Gold Paslanmaz Kutu Harf
 8. Paslanmaz Kutu Harf
 9. Filotalı Krom Harf
 10. ŞIŞME Kutu Harf
 11. Krom Kutu Harf
 12. Köpük Kutu Harf
 13. Kabartma Kutu Harf

Estetik ve modern çözümleriyle sektörünün lider isimleri arasında yer alan Eski Medya, dış ve iç mekân Ankara kutu harf tabela ihtiyaçlarınıza efektif bir biçimde yanıt verir.

Uzun ömürlü, gösterişli, kullanışlı ve yenilikçi  tasarımlarıyla beklentileri karşılayan ajansımız, firmanızı mükemmel bir görünüme ulaştıracaktır.

Konseptinize uygun inovatif tasarımlarla markanızı en doğru şekilde yansıtmak istiyorsanız bizi tercih edebilir; verimli reklamlarla yüksek geri dönüşüm oranlarına ulaşabilirsiniz.

Tanıtım ve reklam faaliyetlerinize farklı bir boyut kazandıracak olan Eski Medya, kutu harf tabela tasarımı alanında da kalitenin adresidir.

Görünürlüğünüzü ve müşteri potansiyelinizi artırmak için tabela hizmetlerimizden faydalanabilir, rakipleriniz arasından sıyrılarak hafızalarda yer edinebilirsiniz.